Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонуюча плівка NL 20

Характеристики:

Колір чорний
Серія Стандарт, не метал, добре формується
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Чорна плівка NL 20 середнього ступеня затемнення від компанії GLOBAL FUSION призначена для поклейки на скло автомобіля. Таке тонування надійно захищає людей, що знаходяться в салоні, від осліплюючого сонячного світла, зберігаючи при цьому чітку видимість зсередини.

Тонувальну плівку NL 20 для обклеювання машинного скла (заднього та бокового) радимо купити автовласникам, які прагнуть комфортного та безпечного пересування. Матеріал не металізований (забарвлений), відноситься до серії ST («Стандарт»), протестований в Україні та має сертифікат світлопропуску.

Характеристики тонувальної плівки NL 20 для автомобіля

Особливості матеріалу:

  • Відмінне формування.  Тонувальна плівка NL 20 оснащена еластичною та міцною основою Supershrink, тому її можна купити для поклейки на будь-яке автомобільне скло (бічні та опукле заднє).
  • Відображення 99% ультрафіолету. Завдяки захисту від УФ-променів оббивка, панель приладів та інші складові салону не вигорять та не втратять колір з часом. Скорочення 77% сонячних відблисків. Усунення більшої частини світлових відблисків дозволяє зменшити навантаження на очі і таким чином підвищити рівень безпеки водіння. 
  • Відображення 40% сонячного тепла. Тонувальна плівка NL 20 для автомобіля запобігає перегріву салону і, як наслідок, дає можливість зайвий раз не включати в машині кондиціонер (заощаджуючи т.ч. паливо). 
  • Відштовхування пилу. Антистатична якість матеріалу гарантує, що при установці частинки пилу не потраплять між плівкою та склом, забезпечуючи бездоганний зовнішній вигляд авто. 

Купити тонувальну плівку NL 20 для скла автомобіля можна в рулонах шириною 1,524 м (намотка – 30,5 м/п). 

Цей продукт відрізняється також довговічністю, стійкістю і рівномірністю кольору, захистом від подряпин. 

Щоб купити тонувальну плівку NL 20 для скла автомобіля (бічного та заднього) з гарантією (3 роки з моменту встановлення), уточнити ціну на матеріал – зв'яжіться зі співробітниками Global Fusion Ukraine за телефоном  (097) 504-01-01 або через e-mail: info@fusion-film.com.ua ​.​

Я хочу

Відправити