Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка NL 05 HP

Характеристики:

Колір чорний
Серія Стандарт, металізована, добре формується
Ширина рулону 1,524 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Чорна металізована плівка для тонування авто NL 05 HP від GLOBAL FUSION (серія ST), яку радимо купити автовласникам, що віддають перевагу дуже темному тонуванню. Даний матеріал забезпечує повну конфіденційність пасажирам та водієві, не спотворюючи при цьому видимість зсередини.

Автомобільна тонувальна плівка NL 05 HP – металізована двошарова, товщиною 1,5 mil, відрізняється підвищеною міцністю, захистом від подряпин та вигоряння. Рекомендуємо для поклейки на заднє та бічне машинне скло. Протестована у Євросоюзі, має сертифікат якості.

Характеристики металізованої плівки тонувальної NL 05 HP


Переваги матеріалу:

  • Затримання 61% сонячної енергії. Металізована плівка NL 05 HP надійно захищає автомобільний салон не тільки від «глядачів», але також від перегріву. Після її встановлення у машині буде комфортна температура навіть у період літньої спеки.
  • Усунення 96% відблисків. Практично повна відсутність сонячних відблисків дозволить максимально зняти навантаження з очей водія і, як наслідок, підвищити рівень безпеки пересування.
  • Відображення 99% УФ-променів. Купити плівку тонувальну NL 05 HP (металізовану) – це означає надовго продовжити «життя» оббивки та пластиковим елементам салону. Інтер'єр машини виглядатиме бездоганно навіть через багато років.
  • Легке формування. Матеріал еластичний, добре розтягується та, завдяки антистатичному ефекту, не притягує пил. Тому плівка чудово лягає не тільки на рівні бічні стекла, а й на опукле заднє.

Продукт випускається в рулонах (шириною – 1,524  м; з намотуванням – 30,5 м/п). Придбати можна цілий рулон плівки або потрібний по квадратурі відріз. Гарантія на цей товар – 5 років (з моменту поклейки).

Щоб отримати більш детальну інформацію про те, як купити металізовану плівку для тонування NL 05 HP, яка орієнтовна ціна за встановлення тонування – зателефонуйте консультантам компанії Global Fusion Ukraine на номер: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити