Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HPCH 40

Характеристики:

Колір світле вугілля
Серія PREMIUM PRO, металізована, добре формується, антистатична
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоне 46,5 кв.м

Про товар

Тонувальну плівку FUSION HPCH 40 серії PREMIUM PRO рекомендуємо купити для створення світлого тонування авто. Даний металізований матеріал кольору «деревного вугілля» використовують для обклеювання заднього і бокового скла машини, а також як смугу, що затіняє, для лобового.

Тонуюча плівка HPCH 40 забезпечує рівномірне, стійке до вигоряння і подряпин, затемнення без спотворення видимості зсередини. Продукт сертифікований, випускається в рулонах шириною 1,52 м та намотуванням 30,5 м/п.

У компанії  "Global Fusion Ukraine" ви можете купити автомобільні плівки за ціною виробника з доставкою в будь-яку точку України. Для мешканців Києва доступна послуга «Тонування авто з гарантією» (термін гарантійних зобов'язань – 8 років з моменту встановлення).

Чому варто купити для авто плівку HPCH 40, що тонує?


Переваги матеріалу:

· Затримання  99% ультрафіолету. Тонуюча плівка – надійний захист для салону авто від вицвітання, деформації та розтріскування.

· Відмінне формування. Плівка відштовхує пил, має міцну еластичну основу. Це гарантує ідеальне тонування без сторонніх вкраплень.

· Зниження на 57% відблисків. Тонування даною металізованою плівкою для авто дозволяє позбавитися більшої частини сонячних відблисків, які засліплюють, стомлюють і напружують очі водія.

· Відбиття 41% сонячного тепла. Тонований автомобіль менше нагрівається, створюючи таким чином комфортну температуру всередині навіть у найспекотніший сезон.

 Матеріал можна придбати оптом чи в роздріб (відрізом).

Залишилися питання, як купити плівку HPCH 20, що тонує, за найкращою в Україні ціною або замовити тонування для авто в Києві – зателефонуйте менеджеру компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити