Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HPCH 30 (ширина - 1,02 м)

Характеристики:

Колір деревне вугілля
Серія PREMIUM PRO, металізована, добре формується, антистатична
Ширина рулону 1,02 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 31,1 кв.м

Про товар

Тонувальна плівка FUSION HPCH 30 з металізованим шаром призначена для обклеювання задніх та передніх вікон авто. Забезпечує ненав'язливе затемнення, знижує інтенсивність сонячного світла у салоні машини. Завдяки високій щільності та еластичності здатна додатково зміцнити скло, зробити його міцнішим та безпечнішим.

Компанія Global Fusion Ukraine пропонує замовити плівку для тонування HPCH 30 за ціною виробника з доставкою по Україні, а також її монтаж у спеціально обладнаному боксі у Києві. Плівка доступна у нестандартному форматі: ширина рулону 1,02 м (стандарт – 1,52 м). Гарантуємо якість продукту, гарантуємо 8 років з моменту поклейки плівки на авто.

Переваги тонувальної плівки для авто HPCH 30


Товар сертифікований, має такі властивості:

Збільшена міцність.  Двошаровий матеріал, що містить у своїй структурі частинки металу, має товщину 1,5 mil. Він дає можливість склу краще протистояти механічним навантаженням і більше відбиває сонце.

Зменшує інтенсивність відблисків на 70%.  Вибираючи для тонування авто цю плівку, ви зможете забути про сліпучі відблиски сонця, які напружують і стомлюють очі.

Пропускає лише 1% ультрафіолету.  Інші 99% шкідливих УФ-променів не завдадуть шкоди вашому здоров'ю і не зіпсують інтер'єр салону, оскільки залишаться поза салоном.

Пропускає 30% видимого світла.  Цього достатньо, щоб комфортно почуватися в машині, але мало для того, щоб сторонні змогли розглянути деталі всередині автомобіля.

Щоб купити металізовану плівку для тонування для авто в Києві, уточнити різницю в ціні при покупці у відрізах або рулонах, а також ознайомитися з умовами довгострокового співробітництва, звертайтеся до «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити