Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HPCH 20 (ширина - 1,02 м)

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, металізована, відмінно формується, антистатична
Ширина рулону 1,02 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 31,1 кв.м

Про товар

Металізовану тонуючу плівку для авто HPCH 20 рекомендуємо купити власникам машин, які віддають перевагу середньому ступеню затемнення. Після її монтажу сторонні не зможуть побачити в салоні нічого, крім силуетів. Вона чудово інсталюється на опукле скло, забезпечуючи відмінне прилягання та рівномірне затемнення скла.

Компанія «Global Fusion Ukraine» постачає тонуючу плівку для авто HPCH 20 шириною 1,02 м, яку можна купити в Києві за ціною виробника у відрізах або рулонами по 31,1 м2. Товар оптимально підходить для безвідходного розкрою при тонуванні автомашин.

Переваги металізованої плівки HPCH 20


Виріб для тонування автомобілів привертає увагу такими властивостями:

Серія PREMIUM PRO.  Пропонована двошарова плівка відноситься до професійної серії «Преміум» - має підвищені показники щільності та еластичності. Завдяки металізації та застосуванню інноваційних технологій плівка прослужить довше в порівнянні з бюджетними аналогами.

Універсальний колір.  Деревно-вугільний тон плівки дозволяє купити її для тонування як авто преміум-рівня, так і машин із демократичною ціною. Відмінно поєднується з усіма відтінками кузова, у тому числі червоним, помаранчевим, кольоровими металіками.

Нестандартна ширина.  Завдяки ширині рулону 1,02 м інсталятори можуть розкроїти матеріал майже без залишків, що суттєво знижує собівартість тонування.

Поглинання 59% сонячної енергії.  Влітку в салоні машини з таким тонуванням буде значно прохолодніше, ніж у авто з прозорим склом.

Щоб купити плівку для авто, що тонує, в Києві, уточнити оптову ціну плівки для тонування або замовити встановлення з 8-річною гарантією – телефонуйте в «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити