Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HPCH 20

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, металізована, відмінно формується, антистатична
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Автомобільна металізована плівка від GLOBAL FUSION HPCH 20, яку ми пропонуємо купити за ціною виробника, призначена для тонування заднього та бокового скла машини. Даний матеріал має благородний колір деревного вугілля, що відрізняється рівномірністю нанесення фарби, високою стійкістю до механічних впливів та впливу сонячних променів. Обклеювання скла тонувальною плівкою не погіршує видимість зсередини автомобіля навіть у темний час доби.

Тонування авто з використанням автомобільної плівки HPCH 20 (серії PREMIUM PRO) – це проста та доступна за ціною процедура, що дозволяє зробити машину більш презентабельною, затишною та безпечною. Продукт сертифікований в Україні, відповідає європейським стандартам якості.

Тонування автомобільної плівкою HPCH 20 – захист та краса за низькою ціною


Причини купити дану металізовану тонувальну плівку:

· Затримання  99% УФ-випромінювання. Ультрафіолетові промені знебарвлюють оббивку та призводять до деформації пластикових частин салону. Тонування скла авто допоможе уникнути цих неприємностей.

· Відмінне формування. Цей металізований матеріал має міцну та еластичну основу, яка гарантує бездоганне встановлення на будь-яке, навіть на сильно вигнуте, скло.

· Зниження 78% відблисків. Тонування скла даною автомобільною плівкою – незначна ціна за безпечне та комфортне водіння без сонячних відблисків.

· ​Затримання​  51% сонячної енергії. Тонування знижує температуру в салоні, що дозволяє включати кондиціонер набагато рідше і, таким чином, зменшувати витрати бензину.

Плівка має антистатичну властивість, що виключає потрапляння частинок пилу під плівку.

Бажаєте купити автомобільну плівку HPCH 20 за ціною без переплат чи замовити тонування машини в Києві (гарантійний термін – 8 років) – зв'яжіться з консультантами компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01

Я хочу

Відправити