Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HPCH 05 (ширина рулона - 1,02 м)

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, металізована, добре формується та тягнеться
Ширина рулону 1,02 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 31,1 кв.м

Про товар

Автомобільна плівка для тонування FUSION HPCH 05, купити яку рекомендуємо для тонування заднього і бокового скла машини. Цей металізований двошаровий матеріал має глибокий рівномірний колір деревного вугілля, що дозволяє створити дуже темне та стійке тонування. Видимість зсередини машини при використанні даного продукту абсолютно не спотворюється.

Автомобільна плівка HPCH 05 для машинного скла відноситься до професійної серії PREMIUM PRO, тому відрізняється:

  • високою міцністю;
  • довговічністю;
  • стійкістю до стирання, подряпин та вигоряння.
Характеристики товару, зокрема % пропуску видимого світла, підтверджує сертифікат світлопропускання.

Наші клієнти можуть купити популярну автомобільну плівку для тонування НРСН 05 в нестандартній ширині – 1,02 метра. Така ширина рулону оптимізує розкрій плівки і робить його практично безвідходним при тонуванні автомобільного скла.

Причини купити автомобільну плівку для тонування HPCH 05


Переваги даного матеріалу:

  • Зниження 94% відблисків. Практично за повної відсутності сонячних відблисків очі водія менше напружуються і втомлюються, що суттєво підвищує якість водіння.
  • Відбиття 99% ультрафіолету. Найпростішим способом захистити інтер'єр машини від впливу УФ-випромінювання є обклеювання скла автомобільною плівкою для тонування, купити і встановити яку радимо після придбання авто.
  • Ідеальне формування. Матеріал має міцну основу, яка добре тягнеться та чудово відштовхує пил. Це дає можливість затонувати машинне скло навіть з великим радіусом вигину, а також уникнути потрапляння частинок пилу під плівку.
  • Затримання 61% теплової енергії. З таким тонуванням у салоні авто буде приємний за температурою мікроклімат навіть у сезони шаленої спеки. Час роботи кондиціонера при цьому зменшується до мінімуму.

Цей продукт передбачає гарантію – 8 років (починаючи з моменту встановлення).

Щоб купити автомобільну плівку для тонування HPCH 05 для скла за ціною виробника, оформити доставку товару по Україні або замовити тонування від кваліфікованих інсталяторів в Києві – зателефонуйте фахівцям компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01 або (050) 543 -43-90.

Я хочу

Відправити