Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HPCH 05

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, професійна серія, металізована, відмінно формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Металізована плівка HPCH 05, яку у нас можна купити за ціною виробника, призначена для створення максимально темного тонування автомобільного скла. Вона повністю приховає салон машини від сторонніх очей, зробивши його затишним та приватним. Можливо не повне, а часткове обклеювання без скла водія (євротонування), комбінування з іншими видами плівок. Підходить для створення смуги «від сонця» на лобовому склі (рекомендована ширина – 140 mm).

Компанія «Global Fusion Ukraine» постачає тонувальні автомобільні плівки в Україну, а також надає послуги з їхнього монтажу на автомобіль у Києві. Пропонуємо широкий асортимент різних типів плівки для тонування в будь-яких потрібних обсягах.

Причини купити плівку для тонування скла HPCH 05


Переваги продукту:

1. Клас «PREMIUM PRO». Плівки цієї категорії одночасно мають високу щільність (забезпечують захист поверхні скла) і відмінну еластичність (легко тягнуться і формуються, відмінно укладаються на скло будь-якої форми і радіусу).

2. Ціна. Якщо купити плівку для тонування скла HPCH 05 у постачальника, ціна буде оптимальною.

3. Повне затемнення. Якщо вам важливо сховати салон від «глядачів», забезпечити повну приватність, плівка зі світлопропусканням 05% стане оптимальним вибором. Ідеальна для створення смуг, що затіняють, на лобовому склі, які перешкоджають доступ променям сонця і знижують навантаження на очі водія.

4. Зниження відблисків на 94%. Плівка майже повністю усуває відблиски від сонця в салоні авто. Водіння без цього фактора, що відволікає, на порядок безпечніше і простіше, зменшується втома очей.

Готові купити автомобільну металізовану плівку для темного тонування скла HPCH 05 за ціною виробника? Вкажіть потрібний обсяг, адресу доставки та інші побажання консультанту компанії «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити