Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка HP 20 BK

Характеристики:

Колір чорний
Серія PLUS, металізована
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Тонувальна плівка HP 20 BK від GLOBAL FUSION ідеально підходить для тонування заднього та переднього скла авто. Це металізований матеріал із двошаровою структурою, який рівномірно забарвлений у глибокий чорний колір. Поверхня плівки має захист від механічних пошкоджень та вигоряння на сонці.

Автомобільна плівка для тонування HP 20 BK відноситься до професійної серії PLUS, відповідає європейським стандартам якості. Ступінь світлопропуску підтверджено сертифікатом. Тонування заднього та переднього скла плівкою НР 20 ВК гарантує відмінну видимість у світлий та темний час доби. Крім цього, це тонування добре приховує салон від сторонніх очей.

Чому варто купити плівку HP 20 BK для тонування скла (переднього, заднього)?


Причини обклеїти машинне скло даною плівкою:

  • Затримання 99% УФ-променів.  Виключивши дію ультрафіолету, салон довше залишиться таким, як у день придбання авто.
  • Чудова еластичність.  Основа тонувальної плівки HP 20 BK добре розтягується, що дозволяє зробити тонування будь-якого скла (як прямих передніх, так і опуклого заднього).
  • Загальне затримання 56% сонячної енергії.  Тонування не дає машині перегрітися на сонці. Це гарантує комфортну температуру всередині авто та зменшення часу роботи кондиціонера.
  • Антистатична властивість.  Матеріал не притягує пил, тому після тонування заднього переднього скла ви не виявите частинки пилу під плівкою.
  • Зниження на 77% відблисків.  Ця властивість допомагає зменшити навантаження та втому очей. Без сонячних відблисків водій зможе краще сконцентруватися на керуванні автомобілем і таким чином зробити його безпечнішим.
Тонувальна плівка даної серії - металізована та має 5-річну гарантію. Гарантійний термін починається з моменту встановлення матеріалу.

Залишилися питання, як купити металізовану плівку HP 20 BK для тонування скла (переднього, заднього) за ціною виробника, оформити доставку замовлення по Україні – зв'яжіться з консультантами компанії Global Fusion Ukraine за телефоном (097) 504-01-01 або через e-mail : info@fusion-film.com.ua.

Я хочу

Відправити