Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка НР 10 ВК

Характеристики:

Колір чорний
Серія PLUS, металізована
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Тонування автомобільного скла плівкою HP 10 BK від GLOBAL FUSION додає машині солідності, захищає інтер'єр від деформації та вицвітання, а салон – від перегріву. Ця плівка є двошаровим металізованим матеріалом, що виділяється рівномірним чорним кольором. Продукт має захист від стирання, подряпин та вигоряння.

Таке тонування скла зберігає ідеальну видимість зсередини машини у будь-який час доби та за будь-якої погоди. Тонувальна автомобільна плівка HP 10 BK успішно пройшла атестацію в Україні, має сертифікат світлопропускання. Придбати можна цілий рулон матеріалу або замовити відріз необхідного метражу. Ціна розраховується за м2.

Переваги тонувальної плівки HP 10 BK для стекол авто


Цей матеріал має ряд переваг:

  • Підвищена розтяжність.  Завдяки еластичній полімерній основі плівка відмінно формується навіть на склі великої кривизни.
  • Відбиття 99% УФ-випромінювання. Тонування автомобільного скла захищає салон від ультрафіолету, тому інтер'єр буде виглядати як новий навіть через багато років.
  • Антистатичність.  Відсутність статичної напруги гарантує, що при знятті захисного лавсану частинки пилу не прилипнуть до матеріалу і таким чином не зіпсують зовнішній вигляд тонування.
  • Затримання 60% сонячної енергії.  Тонування скла авто з використанням даної металізованої плівки забезпечує комфортний мікроклімат усередині машини. У салоні буде прохолодно навіть у період літньої спеки.
  • Усунення 87% відблисків. Сонячних відблисків, які сліплять і стомлюють очі, значно поменшає. Тому водій зможе краще сконцентруватися на дорозі, не напружуючи очі.

Плівку зі світлопропусканням 10% рекомендуємо встановлювати на бічні та заднє скло.

Бажаєте купити в Україні плівку для тонування HP 10 BK за ціною виробника або замовити тонування скла з 5-річною гарантією – зв'яжіться зі співробітниками компанії «Global Fusion Ukraine» за номером: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити