Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка НР 05 ВК

Характеристики:

Колір чорний
Серія PLUS, металізована
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Використання металізованої плівки для тонування авто FUSION HP 05 BK є найпростішим і доступним за вартістю способом приховати салон машини від «глядачів». Таке тонування дозволяє не тільки досягти конфіденційності, але також запобігти перегріванню автомобіля та продовжити «життя» інтер'єру.

Тонувальна металізована плівка HP 05 BK, незважаючи на невисоку вартість, виділяється рівномірним чорним кольором, який не вигоряє на сонці, стійко переносить стирання та подряпини. Купити плівку зі світлопропусканням 05% рекомендуємо автовласникам, які прагнуть створити дуже темне тонування за адекватною ціною, зберігаючи при цьому бездоганну видимість зсередини.

Переваги металізованої плівки HP 05 BK


Цей матеріал відноситься до професійної серії PLUS, має сертифікат світлопропускання.

Причини купити плівку HP 05 BK від GLOBAL FUSION:

  • Ідеальне формування.  Матеріал має еластичну основу, яка не притягує пил. Це дозволяє обклеювати плівкою навіть опуклі складні автомобільні стекла, без попадання частинок пилу між тонуванням та скляною поверхнею.
  • Блокування 99% ультрафіолету.  Після встановлення тонувальної плівки, вам не доведеться турбуватися, скільки коштує нова обивка для авто або яка вартість заміни пластикових частин салону. Плівка повністю блокує УФ-промені, що не дозволить елементам інтер'єру деформуватися або втратити колір.
  • Зменшення на 96% відблисків.  Практично за повної відсутності сонячних відблисків водіння стане безпечнішим і комфортнішим. Це пов'язано зі зниженням навантаження на очі водія і, отже, зменшенням втоми та покращенням концентрації.
  • Затримання 61% сонячного тепла.  Темне тонування зберігає приємну прохолоду в салоні навіть у сезон спеки. Використання кондиціонера і, відповідно, витрата палива при цьому знижується в рази.
Гарантія на цю плівку з моменту встановлення складає 5 років.

Бажаєте уточнити, скільки коштує тонувальна плівка HP 05 ВК для авто, яка вартість встановлення плівки на ваш автомобіль, терміни доставки по Україні – зв'яжіться з менеджерами компанії Global Fusion Ukraine за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити