Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонування плівка GP 30

Характеристики:

Колір графіт
Серія PLUS, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Професійна плівка для тонування GP 30 ідеально підходить для тонування скла авто. Автомобільну плівку зі світлопропусканням 30% рекомендуємо встановлювати на заднє та бічне скло машини, для лобового краще взяти світліший матеріал (зі світлопропуском від 50%).

Тонувальна плівка GP 30 – це фарбований, не металізований матеріал, який має рівномірний, стійкий до стирання, механічних пошкоджень та знебарвлення, відтінок «графіт». Таке тонування, не погіршуючи огляд зсередини, виглядає солідно та стильно. Цей продукт протестований в Україні, якість підтверджена сертифікатом.

Чому варто купити для тонування скла авто тонувальну плівку GP 30?


Переваги матеріалу:

  • Хороша усадка. Тонувальна плівка GP 30 чудово тягнеться, тому її можна використовувати для тонування прямого та гнутого скла (автомобілісти Києва можуть замовити встановлення плівки від професійних інсталяторів).
  • Затримання 99% ультрафіолету. Відсутність впливу УФ-випромінювання гарантує безпеку та презентабельність інтер'єру машини до моменту демонтажу тонування, якщо в цьому коли-небудь виникне необхідність.
  • Усунення 66% відблисків. Чим менше сонячних відблисків, тим нижче навантаження на очі, що робить водія уважнішим, а процес пересування приємнішим і менш небезпечним.
  • Відбиття 36% сонячного тепла. Найкращий спосіб менше використовувати кондиціонер і при цьому суттєво знизити температуру в салоні – замовити тонування скла у Global Fusion Ukraine (наш бокс для тонування знаходиться у м. Київ) або виконати монтаж плівки самостійно.
Основа даної плівки має антистатичний ефект, що виключає появу частинок пилу між плівкою і склом машини після завершення обклеювання.

Залишилися питання, як купити пофарбовану плівку для тонування GP 30, зробити тонування машинного скла в Києві з 5-річною гарантією або яка ціна продукту з доставкою по Україні – зателефонуйте консультантам компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01 або (050) 543-43-90.

Я хочу

Відправити