Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка GP 20

Характеристики:

Колір графіт
Серія PLUS, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Фарбована плівка для тонування FUSION GP 20 серії «Преміум» (PLUS), купити яку рекомендуємо для тонування бічних і задніх автомобільних стекол. Це матеріал, що виділяється рівномірно нанесеним, захищеним від вицвітання та подряпин, кольором «графіт». З таким тонуванням автомобіль виглядає більш презентабельно та стильно, при цьому видимість зсередини залишається бездоганною навіть у темну пору доби.

Автомобільна плівка GP 20 відповідає діючим європейським стандартам якості, що підтверджено відповідним сертифікатом світлопропуску. Продукт випускається у рулонах. Купити можна цілий рулон плівки (шириною – 1,52 м з намотуванням – 30,5 м/п) або відріз необхідної квадратури.

Чому варто зробити тонування заднього та бокового скла плівкою GP 20?


Причини купити для тонування автомобільного скла (заднього, бокового) даний матеріал:

  • Затримання 99% УФ-випромінювання.  Вплив ультрафіолету призводить до знебарвлення оббивки салону, а також деформації його пластикових елементів. Тонування заднього та бокового скла допоможе уникнути цих неприємностей.
  • Гарна еластичність.  Автомобільна фарбована плівка GP 20 чудово розтягується, завдяки чому матеріал ідеально «лягає» як на пряме скло, так і на складне сильно вигнуте.
  • Відбиття 41% сонячної енергії.  Тонування скла (заднього, бічного) – найпростіший спосіб запобігти перегріву машини, знизити час роботи кондиціонера та зменшити витрату бензину.
  • Антистатичність.  Матеріал добре відштовхує пил, тому після обклеювання скла, ви не виявите частинки пилу між плівкою та скляною поверхнею.
  • Зниження 78% відблисків. Усунення сонячних відблисків покращує концентрацію уваги водія, що автоматично робить пересування більш комфортним та безпечним.
Термін гарантійних зобов'язань на цей продукт складає 5 років після встановлення.

Бажаєте купити не металізовану плівку для тонування GP 20 за ціною виробника та доставкою в будь-яке місто України або замовити тонування скла в Києві – зв'яжіться з менеджерами компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (050) 543-43-09.

Я хочу

Відправити