Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка GP 05

Характеристики:

Колір графіт
Серія PLUS, не металізована
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Не металізована плівка для тонування від GLOBAL FUSION GP 05 відноситься до серії «Преміум» (PLUS), призначена для тонування заднього і бокового скла авто. Даний продукт – це одношаровий матеріал, який відрізняється довговічністю, рівним графітовим кольором, а також стійкістю до стирання, вигоряння та подряпин.

Звернувшись в компанію Global Fusion Ukraine, ви зможете не тільки купити автомобільну плівку для тонування GP 05 за ціною виробника, але і замовити тонування скла (заднього, бічного, а так само лобового світлішою плівкою) в Києві. Максимальний час поклейки – 2 години. Гарантія з монтажу складає 5 років.

Переваги тонування скла (заднього, бічного) плівкою GP 05


Причини купити даний матеріал для тонування машинного скла:

  • Затримання 43% сонячного тепла. Тонування авто – чудовий спосіб знизити час роботи кондиціонера до мінімуму та відповідно заощадити паливо
  • Відштовхування пилу. Антистатична властивість не дозволяє частинкам пилу прилипнути до липкого шару плівки під час її встановлення, тому заднє та бічне скло з таким тонуванням буде виглядати бездоганно.
  • Бездоганна усадка. Матеріал еластичний, добре розтягується, що забезпечує відмінне тонування навіть сильно гнутого складного скла (включаючи заднє).
  • Відображення 99% УФ-випромінювання. Щоб максимально довго зберегти салон машини в його первинному вигляді, обклейте скло плівкою для тонування FUSION або замовте тонування від професійних інсталяторів (послуга доступна по Києву).
  • Усуває до 95% cонячних відблисків. Завдяки цій неметалізованій плівці сонце не сліпить водія та пасажирів, оскільки вона практично повністю усуває сонячні відблиски (до 95%).

Бажаєте купити тонувальну плівку GP 05 за ціною без переплат та доставкою по Україні, оформити заявку на тонування скла (заднього, переднього, лобового) у Києві – зателефонуйте консультантові компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити