Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка GN 40

Характеристики:

Колір світло зелена
Серія PLUS, фарбована, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Автомобільна плівка для тонування скла GN 40 – найкращий вибір для тих, хто цінує оптимальне поєднання ціни та якості. Призначена для рівномірного та стійкого тонування вікон транспортних засобів усіх видів. Плівка пофарбована (не містить металу, тобто не створює перешкод для радіохвиль), тому пасажири авто можуть розмовляти по телефону без перешкод. Завдяки високому рівню світлопропускання в салоні завжди підтримується оптимальний рівень освітлення.

Компанія Global Fusion Ukraine пропонує купити плівку для тонування скла GN 40 за ціною виробника. Як постачальник гарантуємо якість продукту (підтверджену сертифікатом), можемо постачати товар великими обсягами. У Києві додатково виконуємо замовлення щодо встановлення та демонтажу плівки.

Плівка для тонування скла: ціна та переваги


Матеріал відрізняється такими властивостями:

Колір.  Автомобільна плівка має виражений зелений колір, тому добре гармонуватиме з кузовом усіх відтінків зеленого та коричневого.

Знижує відблиски на 56%.  Оптимальний варіант для тих, хто дотримується концепції безпечного водіння. Сонячні відблиски через скло практично відсутні.

Відмінна еластичність.  Плівка завтовшки 1 mil добре розтягується, легко піддається формуванню під впливом тепла. Це дозволяє акуратно обклеїти навіть скло з великим радіусом вигину.

Антистатична властивість.  Завдяки антистатичності, при знятті захисного лавсану, частинки пилу не пристануть до липкої основи, що гарантує бездоганне тонування без сторонніх вкраплень.

Виріб продається в рулонах по 30,5 погонних метрів при ширині рулону в 1,52 м.

Бажаєте купити автомобільну плівку для тонування скла GN 40 оптом за ціною постачальника або придбати відріз для власного авто та замовити монтаж із 5-річною гарантією? Звертайтеся до відділу роботи з клієнтами компанії Global Fusion Ukraine – відповімо на всі запитання за телефоном (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити