Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка F 35

Характеристики:

Колір сіра дзеркальна
Серія PREMIUM PRO, добре формується, антистатична, кераміка
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Керамічна дзеркальна плівка FUSION F 35 відноситься до професійної серії PREMIUM PRO, рекомендована для встановлення на заднє та бокове скло авто. Це еластичний двошаровий матеріал завтовшки 2 mil, до складу якого входить оксидований алюміній. Тому ця плівка для авто відрізняється високою міцністю, довговічністю, а також стійкістю до вицвітання, ударів і подряпин.

Продукт сертифікований, відповідає європейським стандартам якості. У компанії «Global Fusion Ukraine» ви можете купити автомобільну плівку для тонування F 35 за ціною виробника і доставкою в будь-який пункт України. Для мешканців Києва доступна послуга "Тонування авто" від кваліфікованих інсталяторів. На цей матеріал ми даємо довічну гарантію.

Переваги керамічної дзеркальної плівки F 35


Причини купити кераміку для тонування:

  • Чудова видимість. Тонувальна плівка для авто абсолютно прозора, що гарантує чіткий огляд зсередини машини навіть у темну пору доби.
  • Конфіденційність. Матеріал має дзеркальність із зовнішнього боку, тобто. добре відображає обстановку і людей, що знаходяться зовні, надійно приховуючи водія і пасажирів.
  • Бездоганна усадка. Завдяки міцній, антистатичній та відмінно розтягуваній основі, тонувальна плівка легко «лягає» на будь-яке скло авто (у тому числі складне гнуте). Ніякі сторонні вкраплення між матеріалом і скляною поверхнею не потрапляють завдяки антистатичним властивостям плівки.
  • Висока міцність. Завдяки наявності у складі нанокераміки, ця плівка буде виглядати ідеально навіть через кілька десятиліть використання, що дозволить заощадити ціну за нове тонування.
  • Захист на 99% від ультрафіолетового випромінювання. Таке тонування допоможе уникнути вицвітання оббивки салону, а також деформації його пластикових складових.
Плівка на авто F 35 усуває 58% відблисків і відбиває 52% сонячного тепла, що робить рух більш безпечним і приємним.

Матеріал реалізується рулонами (шириною 1,52 м і намотуванням 30,5 м/п) та у відріз.

Щоб вигідно купити дзеркальну керамічну плівку на авто F 35 з довічною гарантією, замовити тонування для авто в Києві, дізнатися ціну доставки по Україні – зв'яжіться зі спеціалістом компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити