Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка F 20

Характеристики:

Колір сіра дзеркальна
Серія PREMIUM PRO, добре формується, антистатична, кераміка
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Автомобільна тонувальна плівка від GLOBAL FUSION F 20, яку ми пропонуємо купити за ціною виробника, призначена для тонування заднього та бокового скла машини. Дана керамічна дзеркальна плівка серії PREMIUM PRO надійно приховує салон від «глядачів» і зберігає ідеальний огляд зсередини в будь-який час доби.

Керамічну плівку для тонування авто F 20 рекомендуємо купити тим, хто цінує довговічність, бездоганний зовнішній вигляд, абсолютну прозорість та міцність. Продукт успішно пройшов атестацію в Україні, має сертифікат світлопропуску та довічну гарантію.

Чому варто купити для тонування авто плівку F 20?


Переваги матеріалу:

  • Довгий термін служби. У нас ви можете купити плівку для тонування авто з нанокераміки з довічною гарантією, а також приїхати на тонування вашого автомобіля (у м. Києві).
  • Надійність. Матеріал двошаровий (товщина – 2 mil), має у складі оксидований алюміній, відрізняється підвищеною міцністю. Більше того, плівка не вигоряє на сонці і не змінює колір з часом
  • Прозорість. Ціна автомобільної плівки F 20 вище металізованої, що компенсується її високими оптичними властивостями, прекрасним тепловідбиттям і довічною гарантією.
  • Легкий догляд. Матеріал не потребує особливого обслуговування, плівка стійка до подряпин.
  • Захист від ультрафіолету. Купити тонувальну автомобільну плівку з керамікою для тонування авто F 20 – найпростіший і найдоступніший за ціною спосіб зберегти красу та цілісність інтер'єру машини.

Ця плівка  добре формується навіть на складне вигнуте скло. Знижує 76% світлових відблисків, що сліплять і напружують очі водія. Відображає до 65% сонячної енергії і, таким чином, знижує температуру всередині авто.

Додаткова перевага (порівняно з металізованими плівками) – кераміка не заважає проходженню радіосигналів телефонів та GPS-навігаторів.

Продукт випускається у рулонах: ширина 1,52 м, намотування 30,5 м/п. Бажаєте купити автомобільну плівку для тонування за найкращою ціною в Україні, замовити тонування для авто в Києві – зателефонуйте менеджеру компанії «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити