Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН-Р 40

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, добре формується, швидковисихаюча (термін висихання – 1 година після встановлення)
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Автомобільна плівка для тонування FUSION CH-Р 40, яку ми пропонуємо купити за ціною виробника, підходить для створення світлого тонування авто. Цей матеріал є швидковисихаючим, відноситься до професійної серії PREMIUM PRO, має відповідний сертифікат світлопропуску. Плівка рівномірно забарвлена ​​в популярний колір «деревне вугілля», стійка до вигоряння на сонці та механічних впливів.

Купити можна цілий рулон автомобільної тонувальної плівки CH-Р 40 або необхідний для тонування авто відріз (ціна розраховується за кв. м). Постачання даного продукту можливе в будь-яку точку України, встановлення – у Києві. Термін гарантійних зобов'язань з моменту обклеювання скла становить 5 років.

Тонувальна плівка CH-Р 40 для авто – висока якість за низькою ціною


Причини купити та встановити даний продукт:

  • Висихання за 1 годину. Після обклеювання скла цією фарбованою автомобільною плівкою машину можна використовувати вже через 60 хвилин. Тому матеріал ідеально підходить для створення тонування у зимовий період.
  • Затримання 33% сонячного тепла. Автомобільна плівка тонування CH-Р 40 знижує температуру в салоні, створюючи приємний мікроклімат навіть у спекотний день. При цьому зменшується час роботи кондиціонера і, відповідно, витрата палива.
  • Відмінне формування та антистатичність. Плівка двошарова, добре розтягується та відштовхує пил. Наявність цих властивостей дозволяє зробити ідеальне затемнення, а також уникнути попадання частинок пилу під матеріал.
  • Зниження на 57% відблисків. Усунення сонячних відблисків, що сліплять і стомлюють очі водія, зробить пересування більш приємним та безпечним.

Встановлення даної автомобільної плівки для тонування - це також реальна можливість зберегти первинну привабливість інтер'єру автомобіля на довгі роки. Матеріал затримує до 99% УФ-променів.  Щоб купити автомобільну плівку для тонування CH-Р 40 за привабливаю в Україні ціною, замовити професійне тонування для скла авто з гарантією – зв'яжіться з консультантом компанії «Global Fusion Ukraine» за тел. (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити