Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН-Р 30

Характеристики:

Колір PREMIUM PRO, добре формується, швидковисихаюча (термін висихання – 1 година після встановлення)
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Не металізована автомобільна плівка FUSION CH-Р 30, купити яку радимо для тонування бічних і заднього скла машини або наклеювання смуги, що затіняє, на лобовому. Це сертифікований матеріал серії PREMIUM PRO рівномірного вугільного кольору, захищеного від стирання, знебарвлення та подряпин.

Купити автомобільну швидкосохнучу плівку CH-Р 30 для тонування машинного скла за ціною виробника можна в компанії «Global Fusion Ukraine». Ми доставляємо замовлення до будь-якої точки України за 1 день. Виконуємо установку у Києві з 5-річною гарантією.

Причини купити автомобільну плівку для скла CH-Р 30


Переваги матеріалу:

  • Швидке висихання. Всього через 1 годину після обклеювання скла авто цією плівкою можна користуватися склопідйомниками.
  • Усунення 67% відблисків. З тонуванням очі водія менше напружуються і втомлюються, що автоматично підвищує рівень безпеки та комфортності водіння.
  • Затримання 99% ультрафіолету. Купити та встановити автомобільну плівку для тонування CH-Р 30 – це означає надійно захистити інтер'єр машини від нагрівання і втрати кольору.
  • Якісна усадка. Матеріал антистатичний, має двошарову структуру та еластичну основу. Дані властивості гарантують ідеальне формування без вкраплень навіть на складні опуклі вікна.

Після встановлення цієї автомобільної плівки, купити яку можна рулоном (ширина – 1,52 м, намотування – 30, 5 м/п) або у відріз, ви зможете включати кондиціонер набагато рідше. Це тонування затримує  до 35% сонячної енергії, що виключає перегрів машини навіть у дуже спекотну погоду.

Хочете дізнатися, як купити автомобільну плівку для тонування CH-Р 30 для машинного скла, уточнити ціну тонування від професійних інсталяторів – зателефонуйте менеджеру «Global Fusion Ukraine» на номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити