Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН-Р 20

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, добре формується, швидковисихаюча (термін висихання – 1 година після встановлення)
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Не металізовану фарбовану плівку для авто CH-P 20 варто купити власникам машин, що залишають свій транспорт поза гаражем, де в салон можуть заглянути сторонні. Тонування зробить внутрішній простір більш закритим, підвищить механічну міцність скла, а також запобігатиме перегріванню салону.

«Global Fusion Ukraine» дає можливість мешканцям Києва та всієї України купити тонувальну плівку для скла автомобіля CH-P 20 за ціною виробника. Товар пройшов тестування в Україні, отримав сертифікат світлопропуску.

Продаємо оптом та в роздріб. Відправляємо в інші міста України будь-яким перевізником рулонами та на відріз, робимо доставку по Києву при оптових замовленнях рулонами

Переваги тонувальної плівки СН-Р 20

Купити таке тонування для скла автомобіля варто з кількох причин:

  • Легкість формування. Плівка категорії «PREMIUM PRO» відмінно розтягується в будь-якому напрямку, формується на шибки з різними радіусами вигину. Забезпечує щільне рівномірне прилягання.
  • Антистатичні властивості . Ті, хто вже купив тонувальну плівку для скла, помітили, що при обклеюванні вікон автомобіля під неї не потрапляють дрібні порошинки, що нерідко трапляється при роботі з аналогічними матеріалами. Ця властивість полегшує монтаж та підвищує якість тонування.
  • Швидкість висихання – 60 хв. Це сама швидковисихаюча плівка на ринку, яка до того ж легко клеїться. Дозволяє майстрам обслуговувати у кілька разів більше машин, ніж під час використання матеріалу іншої марки.


Не знаєте, де купити тонувальну плівку CH-P 20 в Києві? Замовте її у виробника за найнижчою ціною. Контактний номер компанії "Global Fusion Ukraine" (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити