Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН-Р 05

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PREMIUM PRO, добре формується, швидковисихаюча (термін висихання – 1 година після встановлення)
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Не металізована (фарбована) двошарова плівка FUSION CH-P 05 призначена для максимально темного тонування скла автомобіля. Гарантує повну конфіденційність людям, що знаходяться в салоні, як на сонці, так і ввечері при включеному освітленні салону. Повністю висихає за годину після монтажу, ідеально підходить для встановлення в зимовий період. Належить до професійної, преміальної серії «PREMIUM PRO».

Рекомендуємо купити плівку CH-P 05 для тонування скла авто за ціною виробника у офіційного представника марки Global Fusion Ukraine у ​​Києві. Виконуємо оптові (від одного рулону) та роздрібні (розмір відрізу залежить від марки машини) замовлення. Пропонуємо послуги з тонування автомобілів у Києві (гарантія – 5 років з моменту встановлення).

Характеристики плівки для тонування скла CH-P 05


Виріб відрізняється такими перевагами:

Висихає  за 1 годину. Через 60 хвилин після закінчення монтажних робіт автомобіль може експлуатуватись на відкритому повітрі, можна користуватися склопідйомником.

Поглинає 54% сонячної енергії. Завдяки плівці для тонування скла, у сонячну погоду навантаження на кондиціонер знизиться майже вдвічі, оскільки повітря в салоні значно менше нагріватиметься. Це дозволить заощадити енергію та збільшити ресурс спліт-системи.

Максимально усуває відблиски. Сонячні відблиски втрачають 96% інтенсивності, а отже, не завадять спокійно вести машину навіть у напруженій міській обстановці. Відмінний варіант для тих, хто хоче зменшити відображення панелі приладів на стеклах.

Бажаєте купити плівку для тонування скла авто CH-P 05, замовити розрахунок ціни або записатися на встановлення тонування в боксі компанії в Києві? Звертайтеся до «Global Fusion Ukraine» за номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити