Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН 50

Характеристики:

Колір вугілля світле
Серія PLUS, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Тонувальну плівку СН 50 товщиною 1 mil рекомендуємо купити для захисту салону авто від сонячних променів. Вона забезпечує рівномірне тонування світлого вугільного відтінку, при цьому не знижуючи комфортність огляду для пасажирів та водія автомобіля. Завдяки такому тонуванню, салон не перегрівається на сонці, чохли сидінь та пластикові деталі довше зберігають свій вихідний колір, форму.

На сайті GLOBAL FUSION ви можете придбати стільки тонувальної плівки СН 50, скільки вам знадобиться, при цьому коштує вона недорого. Як офіційний представник торгового бренду, ми надаємо клієнтам вигідні ціни. Можливий оптовий продаж товару в рулонах (намотка по 30,5 м/п) та роздрібний відрізами будь-якого метражу.

Причини купити тонувальну плівку для авто СН 50


Автовласники та майстри, що виконують тонування, оцінили такі переваги продукту:

30% сумарне відбиття сонячної енергії. Незважаючи на те, що тонувальна плівка СН 50 світла, вона на 1/3 знизить нагрівання салону.

Відбиття 99% ультрафіолету. Не металізована плівка для тонування надійно захистить водія та пасажирів від шкідливого впливу УФ-променів.

На 44% менше відблисків. Таку світлу плівку можна придбати для тонування лобового скла. Відблиски сонця на лобовому склі не заважатимуть вести машину та не відволікатимуть від керування автомобілем. Ефект помітний навіть за яскравого сонячного світла.

Легкість формування. Таку тонувальну плівку можна купити для авто будь-якої марки, у тому числі з дуже опуклим складним склом. При тепловому формуванні вона добре прилягає до скла, не утворюючи складок.

Бажаєте купити тонувальну автомобільну плівку СН 50 для власного авто чи стати дилером? Бажаєте уточнити, скільки коштує тонування?

На всі запитання відповість консультант компанії GLOBAL FUSION за номером: (097) 504-01-01 або e-mail: info@fusion-film.com.ua.

Я хочу

Відправити