Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН 35

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PLUS, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Не металізована плівка зі світлопропусканням 35% призначена для тонування скла усіх видів автомобілів. Компанія GLOBAL FUSION пропонує купити тонувальну плівку за ціною виробника. Таке тонування здатне забезпечити комфорт у салоні навіть у спекотні літні дні. Тонувальна плівка добре вигрівається, легко наноситься на складні поверхні і легко знімається після закінчення терміну придатності.

Високі характеристики товару підтверджено сертифікатом світлопропускання. Продукт поставляється у рулонах по 30,5 пог. метрів, можливий продаж відрізами.

Тонувальна плівка CH 35: ціна та особливості


Матеріал відрізняється такими перевагами:

Висока еластичність. Ця одношарова не металізована плівка легко формується, тому підходить для обклеювання скла сучасних авто великого радіусу.

Практичний колір. Відтінок "деревне вугілля" відмінно поєднується з будь-яким кольором автомобільного кузову.

Рівень світлопропускання 35%. Кращий варіант тонувальної автомобільної плівки для тих, кому потрібне не сильне затемнення водійського скла за невисокою ціною. Таку плівку радимо купити для євротонування автомобіля, поєднуючи з темнішою на задньому склі.

Блокування 99% УФ-променів. Сонце менше нагріває сидіння та повітря в салоні, тому навантаження на кондиціонер знижується у кілька разів.

Зменшення яскравості відблисків на 62%. Після наклеювання тонувальної плівки на скло відображення в ньому передньої панелі стає практично непомітним. Це дозволяє водієві краще зосередитись на дорозі.

У нас можна за вартістю виробника придбати тонувальну автомобільну плівку рулонами по 46,5 м2 або відрізами будь-якого метражу (ширина 1,52 м).

Потрібно проконсультуватися щодо особливостей поклейки плівки, вибору серії та кольору або інших питань? Бажаєте замовити тонувальну плівку за оптовою ціною?  Телефонуйте в компанію GLOBAL FUSION за:

● тел. (097) 504-01-01

● тел. (050) 543-43-90

Я хочу

Відправити