Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН 30 НР

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PLUS, металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Де і яку тонувальну плівку для авто краще купити, щоб захистити салон машини від яскравих променів сонця та перегріву, без сильного затемнення та спотворення обзорності зсередини? Найкращий вибір – продукція торгового бренду FUSION. Для отримання світлого і рівномірного тонування вугільного відтінку радимо купити металізовану тонувальну плівку CH 30 HP.

Це автомобільна плівка серії PLUS, яка виділяється міцною двошаровою структурою, тривалим терміном служби, стійкістю до вицвітання та подряпин. Матеріал відповідає європейським стандартам якості, що підтверджено відповідним сертифікатом.

Як і де можна купити для авто тонувальну плівку CH 30 HP?


Переваги матеріалу:

  • Гарна еластичність.  Основа матеріалу відмінно розтягується, тому вона бездоганно лягає навіть на скло з великою кривизною.
  • Усунення 68% відблисків.  Сонячні відблиски сліплять і стомлюють очі. Позбутися їх можна за допомогою тонування.
  • Захист від пилу.  Металізована плівка CH 30 HP не притягує пил, що гарантує відсутність сторонніх частинок між склом і плівкою.
  • Відбиття 99% УФ-випромінювання.  Тонування скла авто - це реальна і доступна за ціною можливість надовго зберегти  інтер'єр машини від вигоряння.
  • Затримання 43% сонячної енергії. Машина з оклеєним плівкою CH 30 HP склом буде нагріватися значно менше, створюючи затишний мікроклімат у салоні.

Матеріал випускається  в рулонах, реалізується як оптом, так і вроздріб, відрізами необхідного метражу.

Цікавить, де можна купити плівку для тонування CH 30 HP за ціною від виробника, доставкою в будь-яке місто України та можливістю замовити установку з 5-річною гарантією – зв'яжіться з консультантами Global Fusion Ukraine за номером (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити