Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН 20

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PLUS, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Тонувальна плівка CH 20 від FUSION із середнім ступенем затемнення, яку радимо купити для тонування скла автомобіля, щоб захистити салон від палючого сонця без спотворення видимості зсередини. Це одношаровий не металізований матеріал, що відноситься до серії PLUS, відрізняється стійким благородним кольором "деревне вугілля" (Charcoal). Поверхня плівки захищена від стирання, подряпин, вигоряння.

Тонувальна плівка CH 20 для автомобіля є ідеальним поєднанням високої якості (підтвердженого в Євросоюзі та Україні) та привабливою ціною. Таке автомобільне тонування зробить зовнішній вигляд машини більш сучасним та представницьким, дозволить підтримувати комфортну температуру в салоні.

Характеристики тонувальної плівки CH 20


Причини купити для обклеювання скла автомобіля цю тонувальну плівку:

  • Затримання 99% ультрафіолету. Захист від УФ-променів гарантує довговічність та незмінну привабливість усім складовим інтер'єру машини.
  • Відмінне формування. Матеріал має міцну та еластичну основу, завдяки чому підходить для затемнення навіть складного опуклого скла.
  • Загальне затримання 40% сонячного тепла. Купити не металізовану тонувальну плівку CH 20 для тонування скла автомобіля – це означає включати кондиціонер майже вдвічі рідше.
  • Антистатичність. Плівка відштовхує пил, тому в процесі її встановлення частинки пилу не пристануть до липкого шару, отже, тонування виглядатиме бездоганно.
  • Зниження на 78% відблисків. Усунення сонячних відблисків дає можливість зменшити навантаження на очі водія, краще сконцентруватися на водінні.

Купити тонувальну плівку CH 20 для встановлення на скло автомобіля можна цілим рулоном шириною 1,52 м або відрізом  (ціна розраховується за м2). Гарантія на матеріали цієї серії – 5 років від дня встановлення.

Залишилися питання, як купити плівку FUSION CH 20 для автомобіля з доставкою по Україні, яка орієнтовна ціна за встановлення матеріалу на автомобільне скло – зателефонуйте фахівцям Global Fusion Ukraine на номер: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити