Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка CH 05 HP

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PLUS, металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Металізована тонувальна плівка СН 05 НР створена для темного тонування автоскла. Завдяки двошаровій структурі, ця плівка має підвищену міцність і здатна надійно захистити поверхню від дрібних подряпин і сколів. Ми рекомендуємо купити плівку для тонування скла СН 05 НР тим автовласникам, які бажають максимально приховати салон від сторонніх поглядів.

Співробітники компанії GLOBAL FUSION допоможуть вам розрахувати витрати плівки на автомобіль та придбати її за вигідною вартістю в рулонах або відрізом. При необхідності виконуємо її встановлення та демонтаж старої плівки.

Тонування скла плівкою СН 05 НР: особливості та ціни


Пропонований товар відрізняється такими перевагами:

Універсальний колір. Темний відтінок деревного вугілля добре поєднується з усіма кольорами кузова (на відміну від плівки з певним кольором).

Висока міцність. Плівка складається із двох шарів, клей PS. Металізований шар збільшує товщину плівки до 1,5 mil та підвищує її міцність.

Низькі ціни. Тонування автомобільного скла плівкою від GLOBAL FUSION коштує дешевше, оскільки ми є прямим постачальником продукції. Можливі додаткові знижки, якщо ви захочете купити плівку за гуртовими цінами (рулонами).

Глибоке рівномірне тонування. Скло виглядає рівномірно забарвленим, має легку дзеркальність зовні завдяки металізації.

Зниження відблисків на 96%. Завдяки темному кольору та шару металізації, плівка майже повністю усуває сонячні відблиски через скло.

Вирішили купити плівку для тонування автомобільного скла, уточнити ціну тонування та замовити професійну інсталяцію? Тоді зв'яжіться з менеджерами компанії GLOBAL FUSION:

● тел. (097) 504-01-01;

● тел. (050) 543-43-90;

● e-mail: info@fusion-film.com.ua

Я хочу

Відправити