Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка СН 05

Характеристики:

Колір вугілля
Серія PLUS, не металізована, добре формується
Ширина рулону 1,52 м
Намотування 30,5 м.пог
В рулоні 46,5 кв.м

Про товар

Дуже темна не металізована плівка для тонування FUSION CH 05 професійної серії PLUS з популярним відтінком деревного вугілля, призначена для тонування автомобільного скла. Це одношаровий матеріал благородного кольору, який захищений від стирання, вигоряння та подряпин. Забарвлення рівномірне, глибоке, стійке.

Автомобільна плівка CH 05 дуже темна, але при цьому її встановлення зовсім не завадить видимості зсередини машини. Авто з таким темним тонуванням виглядає солідно, сучасно і респектабельно. Таке тонування повністю приховує від перегляду салон автомобіля та його пасажирів. Цей продукт успішно пройшов тестування в Україні, про що свідчить відповідний сертифікат світлопропускання.

Характеристики професійної тонувальної плівки CH 05


Причини купити цей матеріал:

  • Висока еластичність. Легко розтягується, міцна основа дозволяє використовувати продукт для обклеювання як рівних, так і гнутого опуклого скла авто.
  • Антистатична властивість. Професійна тонувальна плівка CH 05 відштовхує пил, що виключає потрапляння частинок пилу між склом та матеріалом.
  • Відбиття 99% ультрафіолету. УФ-промені призводять до деформації пластикових елементів салону та до втрати кольору оббивної тканини. Після встановлення тонуваоьної плівки на скло такі неприємності виключені.
  • Зменшення 95% відблисків. Тонувальна плівка CH 05 практично повністю усуває сонячні відблиски, що робить керування більш комфортним і безпечним.
  • Затримання 42% сонячної енергії.  Встановлення автомобільної плівки – необхідний сучасний атрибут для автомобіля. Тонування знизить температуру в салоні, дозволить зайвий раз не включати кондиціонер і, таким чином, знизити витрати пального.

Плівка поставляється  в рулонах шириною 1,52 м (намотка в рулоні – 30,5 м/п). Продається відрізом та цілими рулонами.

Бажаєте купити професійну тонувальну плівку темного вугільного кольору, уточнити ціну тонування автомобільного скла (з 5-річною гарантією) та терміни доставки товару по Україні – зв'яжіться зі спеціалістами компанії Global Fusion Ukraine за тел.: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити