Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка Black 35 С

Про товар

Тонувальна плівка Black 35 С від FUSION, купити яку в Україні автолюбителі можуть за доступними цінами, відрізняється підвищеною міцністю та високим рівнем відбиття ультрафіолету. Це керамічне покриття, сірого кольору, завтовшки 1,5 мм. Плівка двошарова, стійка до вигоряння та подряпин.

Ознайомитись з повним асортиментом плівок для автомобіля, у тому числі тонувальних, можна в інтернет-магазині або офісі компанії «Global Fusion Ukraine». Товар пройшов тестування в Україні, має сертифікат якості. Виконуємо встановлення тонувальних плівок із гарантією монтажу.

Переваги плівки Black 35 С


Плівка Black 35 С довговічна, добре формується на будь-яких поверхнях, зберігаючи колір протягом усього терміну експлуатації. Таке покриття рекомендують встановлювати на бічні та заднє скло автомобіля.

Відзначальні властивості плівки для тонування Black 35 С є:

● світловідбивна здатність (65%) – знижує яскравість фар зустрічних авто та приглушує сонячні відблиски, що дозволить водієві зняти напругу з очей, підвищивши безпеку водіння;

● антистатичність – ця властивість убереже клейкий шар від прилипання пилу під час встановлення, гарантуючи чистоту покриття та відсутність дрібних частинок між плівкою та склом;

● захист від перегріву – плівка затримує до 47% сонячного тепла, запобігаючи «парниковому ефекту» всередині салону та зменшуючи тим самим навантаження на кондиціонер;

● естетичність – стримуючи до 99% УФ-променів, плівка зберігає первинний вид оббивки та пластикових елементів, запобігає їх вигоранню на сонці.

Замовити плівку для тонування Black 35 С від FUSION можна рулонами по 30,5 м/п, шириною 1,52 м або відрізом необхідного розміру.

Залишились питання? Щоб отримати консультацію перед тим, як купити плівку для тонування Black 35 С або уточнити вартість встановлення та умови доставки по Україні, телефонуйте за телефоном: ‎(050) 543-43-90.

Я хочу

Відправити