Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка Black 25 C

Про товар

Завдяки доступній вартості, плівка для тонування Black 25 C від FUSION затребувана власниками, які віддають перевагу комфорту і затемненому салону транспортного засобу. Чорне двошарове покриття товщиною 1,5 мм не обмежує огляд зсередини автомобіля, повністю зберігаючи приватне життя пасажирів від поглядів ззовні. Встановлюють на бічні та задні вікна.

В інтернет-магазині компанії «Global Fusion Ukraine» можна замовити плівку для автомобільного скла Black 25 C за ціною офіційного постачальника, а також замовити обклеювання машини. Гарантія на виконані роботи – 3 роки з дня монтажу.

Переглянути повний асортимент плівок можна в онлайн-каталозі або офісі компанії.

Переваги плівки Black 25 C від FUSION


Керамічна плівка Black 25 C має класичний чорний колір, світлопропускна здатність 20%. Верхній шар покриття гарантує захист від подряпин під час миття або підйому-опускання скла. Плівка відрізняється підвищеною стійкістю до вигоряння.

Серед головних особливостей тонувального матеріалу варто виділити:

● захист від УФ-випромінювання – відбиває до 99% ультрафіолету, запобігаючи вигоранню оббивки салону та пластикових елементів;

● усунення відблисків – тонування знімає напругу з очей водія під час їзди, приглушуючи відблиски світла до 96%;

● забезпечення комфорту – покриття затримує до 60% сонячної енергії, що унеможливлює перегрів повітря всередині автомобіля;

● безпека – плівка утримує уламки скла у разі його пошкодження, вберігаючи водія та пасажирів від порізів.

Тонувальну плівку для скла автомобіля Black 25 C можна купити в Україні відрізом необхідної довжини або рулонами. Покриття тримається весь період експлуатації, не лущиться і не йде плямами.

Щоб отримати більш детальну інформацію про умови купівлі або поставити запитання менеджерам компанії «Global Fusion Ukraine» щодо вартісті тонувальної плівки для авто Black 25 C, телефонуйте за номером: ‎(097) 504-01-01 або (050) 543-43- 90.

Я хочу

Відправити