Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (099) 377-57-69

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01 або 099-377-57-69.

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

Автомобільна тонувальна плівка Black 15 C

Характеристики:

Про товар

Двошарову тонувальну плівку для автомобілів Black 15 C варто купити власникам транспортних засобів, які цінують насамперед комфорт та особисту приватність. Чорне керамічне покриття повністю приховує пасажирів від сторонніх очей, зберігаючи відмінну видимість зсередини.

Замовити тонувальну плівку Black 15 C за цінами виробника, а також із встановленням на транспортний засіб, пропонує компанія «Global Fusion Ukraine».

На сайті інтернет-магазину можна ознайомитись з повним переліком послуг, а також переглянути каталог плівок або уточнити їхню вартість. Весь товар сертифіковано, надається гарантія до 5 років.

Причини купити плівку для скла авто Black 15 C


Плівка - "п'ятнашка" Black 15 C від FUSION має світлопропускну здатність 15%, добре формується навіть на опуклих поверхнях, має стійкість до механічних пошкоджень і захист від вигоряння. Верхній шар покриття запобігає появі подряпин, які можуть виникнути в процесі миття або підйому/опускання вікон. Рекомендована для монтажу на заднє та бічне скло автомобіля.

Важливо для тонувальників авто – плівка чудово формується за допомогою фена, може бути встановлена ​​легко на опукле заднє скло автомобіля.

Встановлення тонувальної плівки Black 15 C допоможе вирішити низку проблем:

● зберегти приватність;

● вберегти оббивку салону та пластикові деталі від вигоряння;

● підтримувати оптимальну температуру всередині авто за будь-якої погоди;

● усунути сонячні відблиски, підвищивши безпеку руху;

● захистити пасажирів від порізів у разі пошкодження скла.

Продаж товару здійснюється у рулонах по 30,5 м/п, завширшки 1,52 м або відрізом необхідного розміру. Надсилаємо продукцію по всій Україні.

Бажаєте, перед тим як купити тонувальну плівку для автомобілів Black 15 C, поставити запитання – телефонуйте за номером: ‎(050) 543-43-90 або (097) 504-01-01


Я хочу

Відправити