Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

SMT-65: Ніж Olfa Silver

Про товар

Область застосування: для розкрою та підрізання автомобільної плівки

Одним з етапів встановлення плівки є розкрій матеріалу, для здійснення якого радимо використовувати сегментний ніж Olfa Silver (SMT-65). Це професійний 9-міліметровий інструмент від японського виробника, призначений для розрізання всіх видів плівок, особливо автомобільної плівки, картону, паперу, гуми та ін.

Підходить для використання у вологому середовищі. Рекомендований для придбання як кваліфікованим інсталяторам, так і для застосування в побуті.

Характеристики інструменту


Три причини купити для підрізання плівки сегментний ніж Olfa Silver (SMT-65):

  • Зносостійкість. Корпус інструменту виготовлений повністю з нержавіючої сталі, тому він не боїться вологи та корозії.
  • Надійність. Ніж Olfa Silver оснащений системою auto-lock (механізм автоматичної фіксації леза), що дозволяє надійно закріпити лезо у потрібному положенні. Тобто навіть при сильному натисканні лезо не зіскочить
  • Зручність. На виробі є кліпса з прорізом, яка знімається і таким чином робить процес відламування леза легким та швидким.

Інструмент оснащений спеціальним кріпленням (як у звичайної кулькової ручки), за допомогою якого можна вішати на кишеню. Лезо виймається , тому у разі потреби його просто можна замінити. Змінні леза для ножа Olfa Silver завжди можна купити поштучно або упаковкою (50 шт.) у компанії «Global Fusion Ukraine».

Бажаєте купити ніж Olfa Silver (SMT-65) для якісного підрізання плівки за ціною виробника та замовити доставку інструменту до Києва, по Україні – зателефонуйте до «Global Fusion Ukraine» на контактний номер (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити