Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

SMT-32: Жовтий олівець для плівки

Про товар

Олівець для розмітки відноситься до професійного інструменту для поклейки плівки. Жовтий олівець (SMT-32) застосовується в процесі розкрою матеріалу або міток по краю скла під час його поклейки. Мітки добре видно на прозорій поверхні, вони чудово витираються вологою серветкою після встановлення.

Олівець (SMT-32) жовтого кольору простий у використанні, але не довговічний. При цьому невелика вартість цього інструменту для тонування автомобільного та іншого скла дозволяє купувати олівці в разі потреби.

Переваги жовтого олівця (SMT-32)


Жовтий олівець використовується в процесі поклейки різних плівок (дзеркальних, тонувальних, сонцезахисних) і він дуже зручний при розкрої плівки. Головними причинами купити олівець (SMT-32) є:

✓ Надійність. Якісний стрижень не зламається в невідповідний момент.

✓ Безпека. М'яка основа олівця не пошкоджує і не дряпає плівку, при цьому легко видаляється з поверхні після монтажу.

✓ Багатофункціональність. Підходить для позначок як на плівці, так і на склі.

✓ Легкість застосування. Легко наноситься та стирається.

Купити якісний жовтий олівець (SMT-32) за ціною виробника можна у компанії «GlobalFusionUkraine». Доставка інструменту для поклейки плівки здійснюється в межах України за 24 години, у Києві товар можна забрати самостійно в день покупки. Щоб здійснити покупку, зв'яжіться з нами за номером: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити