Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

SMT-15: Змивка 6” в профілі - довговічність та надійність

Про товар

Чорна змивка на 6 дюймів (SMT-15) використовується для згону мильного розчину з плівки у процесі покриття нею скляних поверхонь. Інструмент є еластичною і міцною гумою в металевому профілі, що дуже зручно для тонування скляних поверхонь і тому він рекомендований усім інсталяторам України.

Ширина у цієї змивки - 6 дюймів. Доступна також змивка в іншому розмірі - 12 дюймів.

Головні переваги змивки 6'' (SMT-15)


Завдяки простоті конструкції та доступній вартості, змивка широко використовується для поклейки різноманітних плівок на будь-яке скло, у тому числі й автомобільне.

Відмінними рисами змивки у профілі 6'' (SMT-15) є:

Безпека. Еластичні властивості гумової вставки дозволяють клеїти плівку, не пошкоджуючи її і не роблячи пропусків при згоні установчого розчину.

Доступність. Невелика ціна змивки дає можливість оновлювати інструмент у разі зношування або поломки.

Компактність. Невеликий та легкий виріб зручно тримати в процесі роботи, роблячи таким чином встановлення матеріалу бездоганним.

Багатоцільове використання. Універсальна чорна змивка 6'' підходить для оклеювання плівкою будь-якого скла (автомобільних, віконних, дверних перегородок і т.д.).

Гнучкість. Ця особливість змивки сприяє ідеальному приляганню до поверхні та ретельному очищенню скла в процесі поклейки.

Купити в Україні інструмент для тонування пропонує компанія «Global Fusion Ukraine» з доставкою по Києву та території країни. Замовляйте 6-дюймову змивку у профілі (SMT-15), зв'язавшись з нашими менеджерами за телефоном: (097) 504-01-01.

Я хочу

Відправити