Продаж плівок, консультації:
(097) 504-01-01, (050) 543-43-90

Шановні клієнти!

Замовлення відправляйте на Вайбер 097-504-01-01

Менеджер зв'яжеться з вами. Дякуємо за розуміння.

Слава Україні! Героям Слава!

SMT-12: ручний тримач Pro

Про товар

Область застосування: для SMT-15, SMT-17, SMT-185

Такі інструменти, як тримач Pro ручний (SMT-12), варто купити для самостійного або професійного тонування скла авто, а також поклейки плівки на склопакет або іншу скляну поверхню. Він може бути використаний як для змивки для миття вікон, так і для вигонки для тонування авто.

Тримач входить до розділу «Професійні інструменти» та рекомендований до використання зі змивками SMT-15 та SMT-17 (профіль на 15 та 30 см), SMT-185 (змінний поліуретан для вигонки BLUE MAX).

Утримувач Pro ручний: переваги


Наші клієнти, які вже встигли замовити цей утримувач для очищення поверхні скла або для поклейки плівки на скло автомобіля, називають такі переваги товару:

Міцність. Металевий кант виробу гарантує довговічне та надійне використання інструменту при щоденній експлуатації.

Ергономічність. Рукоятка тримача виготовлена ​​з прогумованого складу, що дозволяє їй надійно фіксуватися в долоні користувача, не вислизати під час роботи з мокрою поверхнею.

Доступність. Цей інструмент, що використовується для тонування скла, можуть дозволити собі купити всі інсталятори завдяки демократичній ціні товару.

У комплекті зі змінною гумовою вставкою тримач застосовується на завершальному етапі чищення скляних поверхонь та після монтажу плівки для усунення залишків установчого розчину на плівці.

Купуйте тримач Pro ручний (SMT-12) та інший інструмент для тонування скла за вартістю прямого постачальника, з оперативною доставкою за 1 добу по Києву та в будь-яке інше місце України, звернувшись до консультантів «Global Fusion Ukraine»: (097) 504-01 -01.

Я хочу

Відправити